Neler Yaptık

yemek

Sosyal Aktivite

İTÜ-KKTC Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA, öğrencilerin sorunlarını ve isteklerini dinleyip cevaplamak amacıyla öğrencilerimizle İTÜ Ayazağa Kampüsü Küçük Ev Restoran’da bir araya geldi.

07 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen buluşmaya, lisans eğitimlerini İTÜ Tuzla Yerleşkesi’nde sürdüren Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği ve Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği öğrencileri ile Ayazağa Yerleşkesi’nden Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği öğrencilerimiz katıldı.  

Rektör KAHYA’nın açılış konuşması ile başlayan programda, üniversite hakkında güncel bilgileri ve gelişmeleri paylaştıktan sonra Rektörümüz sözü öğrencilere bıraktı. Akşam yemeği eşliğinde gerçekleşen ve katılımcıların bütün görüşlerinin dikkate alındığı programda, öğrenciler üniversite hakkındaki soru ve taleplerini dile getirdi.

İTÜ-KKTC Öğrenci Faaliyetlerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Melih YAHŞİ ve İTÜ Spor Kulüpleri Temsilcisi Betül KAHYA’nın da eşlik ettiği programda, bütün sorunların detaylı bir şekilde ele alınacağı ve en kısa zamanda gerekli çözümlerin sağlanacağı ifade edildi.


 

logo

 

yer    Gazimağusa / KKTC

tlf    +90 392 630 50 00

ltr    kktcbagis@itu.edu.tr

 

İTÜ Kuzey Kıbrıs

Hakkında

Araştırma

Yerleşkeler

 

Yardım

İletişim

Site Haritası

S.S.S.

 

Bu sayfayı paylaş

Facebook

Twitter

Google +